(C) HEARTCARE sp z o.o.
czestochowa@kardiologia-zabrze.pl

Umów badanie

Zabrzańskie Centrum Diagnostyki Kardiologicznej oraz VERT-MED

  1. Umawiasz badanie poprez kalendarz na tej stronie. Podaj swoje imię, nazwisko, telefon, email i adres pod który mamy przyjechać. Twoje dane posłużą tylko do wykonania rezerwacji, po jej wykonaniu lub anulowaniu, zostaną usunięte z naszej bazy. Po wykonaniu rezerwacji na stronie, na adres email dostaniesz potwierdzenie. Jeśli go nie znajdziesz – sprawdź folder “spam”.
  2. Jeśli preferujesz klasyczną formę – możesz również umówić się telefonicznie bezpośrednio z technikiem zakładającym rejestrator – 601 954 145 (pon-pt 8.00-20.00)
  3. Twoja rezerwacja jest potwierdzana telefonicznie przez naszego pracownika. Umawiana jest dokładna godzina rozpoczęcia i zakończenia badania.
  4. Przyjeżdżamy i zakładamy rejestrator, a Ty podpisujesz regulamin wykonania usługi. Od tej pory, Twoje dane medyczne będą przechowane w ramach dokumentacji medycznej, zgodnie z przepsiami prawa przez Śląskie Centrum Opieki Medycznej. Jeśli wybrałeś płatność on-line, dostajesz link do wykonania przelewu.
  5. O ustalonej porze przyjeżdżamy i odbieramy od Ciebie rejestrator. Dostajesz rachunek.
  6. W ciagu 7 dni roboczych, na adres e-mail dostaniesz wynik badania. Będzie on zabezpieczony hasłem. Hasło otrzymasz od naszego pracownika podczas odbioru rejestratora.
  7. Jeśli nie dokonasz opłaty za usługę, otrzymanie wyniku badania będzie niemożliwe, aż do chwili, gdy uregulujesz zaległą płatność.
  8. Informacje o przetwarzaniu danych osobowych podawanych podczas procesu rejestracji: kliknij tutaj
Wczytuję kalendarz…
– Dostępne
 
– Wynajęte
 
– Wstępna rezerwacja

Imię*:

Nazwisko*:

Email*:

Telefon*:

Adres*:

 

Forma płatności*:

captcha

Wczytuję kalendarz…
– Dostępne
 
– Wynajęte
 
– Wstępna rezerwacja

Imię*:

Nazwisko*:

Email*:

Telefon*:

Adres*:

 

Forma płatności*:

captcha

Wczytuję kalendarz…
– Dostępne
 
– Wynajęte
 
– Wstępna rezerwacja

Imię*:

Nazwisko*:

Email*:

Telefon*:

Adres*:

 

Forma płatności*:

captcha

Uwaga: badania holter EKG i ciśnieniowy – rejestratory są zakładane w godzinach popołudniowych, a ściągane w godzinach porannych. Dokładna godzina ustalana jest telefonicznie. Czas badania (24/48 godziny) jest orientacyjny. Zasadą wykonywania tego typu badań jest uzyskanie zapisu z godzin wieczornych, porannych, nocnych oraz fragmentu aktywności dziennej, a nie uzyskanie konkretnie 24 godzinnego czasu zapisu. W zależności od ustalonych godzin rozpoczęcia badania dokładny czas badania może wynieść +/- 5 godzin.

badanie somnograficzne – rejestrator zakładany jest po godz 18 i ściągany w godz porannych. Jest to badanie całonocne